PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693177}
6,2 57 930
ocen
6,2 10 1 57930
3,8 5
ocen krytyków
Bezwstydny Mortdecai
powrót do forum filmu Bezwstydny Mortdecai

Przedziwny film. Niewypał z przebłyskami geniuszu :) Momentami udana parodia, momentami zabawna komedia a momentami bezdennie głupia. Pomieszanie "Różowej pantery" (ale bez jej płynności) z "Ocean's Twelve" (ale bez jej polotu) a nawet polskich "Dublerów" (ale bez ich łobuzerskości na na dobrym poziomie). Film jednak da się jednak jak najbardziej oglądać jeśli podejdzie się do niego do niego z odpowiednią dozą wyrozumiałości i ciekawości gatunkowej. Szkoda, że nadal nie można doczekać się produkcji, która atrakcyjnie i porywająco pokazałaby atrakcyjność świata dzieł sztuki łącząc to co najlepsze z "Afery Thomasa Crowna" i "Konesera".

Fenomenem tej produkcji jest fakt, iż najciekawszą kreację tworzy postać drugoplanowa (Paul Bettany jako Jock) Film zyskuje także wtedy gdy stery akcji przejmuje Gwyneth Paltrow. Sam Depp nie jest zły ale rzeczywiście trudno mu odciąć się od kreacji i stylu jaki stworzył w "Piratach z Karaibów". Tu znalazł się na dobrej drodze do tchnienia nowego życia w ten sposób gry ale udało się to połowicznie.

ocenił(a) film na 7
Gregory_deVar

zgadzam się :) Sama bym tego lepiej nie ujęła :)

ocenił(a) film na 6
Gregory_deVar

No i mam problem z ocena roli Deppa. Czasami czysty Jack czasami świetny Mordecai:) Gwyenet i Ewan podobali mi się w swoich rolach, jednak to Paul jako Jock i jego oddanie dla Mordecaia było mistrzowskie (obetna ci palec - nie szkodzi mam jeszcze 4) hahaha okazywania mdłości po pocałunku hahaha
Po wielu krytycznych komentarzach musze powiedzieć , że jestem pozytywnie zaskoczona - bawiłam się dobrze i o to chodziło.

ocenił(a) film na 6
Gregory_deVar

Dobrze napisane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones