PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40731}

Dziewczyny z farmy

The Land Girls
6,6 217
ocen
6,6 10 1 217

Dziewczyny z farmy
powrót do forum filmu Dziewczyny z farmy

rewelacja

ocenił(a) film na 9

uwielbiam takie kino.

ocenił(a) film na 6
oladt

Stella wybrała majątek..

RafaelD

Mam straszną prośbę, zdradźcie proszę jakie ten film ma zakończenie, dlaczego Stella nie wróci na farme?Oglądałam go dzisiaj na Polsat Cafe ale niestety musiałam wyłączyć tv przed końcem. Film rewelacyjny, bardzo klimatyczny i nasączony erotyzmem:))))Tylko to zakończenie mnie nurtuje....POZDRO

ocenił(a) film na 6
NINA201

Stella była zaręczona z jakimś bogaczem, jednak w rzeczywistości kochała Joego, pojechała zerwać zaręczyny, miała tego samego dnia wrócić, jednak to się nigdy nie stało, tamten mężczyzna był wtedy ranny, co wg mnie sprawiło że Stella przy nim została, i wielkie uczucie między nią a Joem chcąc nie chcąc musiało zgasnąć. Ostatnia scena filmu to powrót całej trójki przyjaciółek na farmę po powiedzmy 20 latach jako już dojrzałe kobiety, i spotkanie Stelli i Joego, ona tłumaczy mu to czemu nie wróciła, wzruszający chwila o niespełnionej miłości, całuje go w usta, po czym odchodzi, na samym końcu jest bodajże opis narratora o tym jak się każdej potoczyło w życiu. sympatyczne kino.

RafaelD

Cześć, mógłbyś mi powiedzieć gdzie widziałeś ten film? Naprawdę bardzo mi zależy na nim, a nigdzie nie mogę go namierzyć. Pozdrawiam.

Dr_Nobody

hej, udało Ci się może go znaleźć? Mnie też bardzo zależy, a wychodzi na to, że jest nie do zdobycia. Pozdrawiam:)

annikki27

Znalazłem, owszem. Tutaj jest mój numer gg 1280180. Nie jestem pewien czy mogę tutaj wklejać tego typu linki ;-)

Dr_Nobody

mój nr 12971833, będę wdzięczna za informacje:)

Dr_Nobody

ja też bardzo chciałabym go obejrzeć ;) czy mogę prosic o info? beryl1989@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones