PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 472
oceny
7,5 10 1 182472
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Myślicie, że Wanda mogłaby przywrócić wspomnienia Bucky'emu?

użytkownik usunięty
HiddenStone

możliwe :) Black Widow pokazała przeszłość, kapitanowi zakończenie wojny więc możliwe że Buckiemu jego przeszłość :)

Bucki już pod koniec TWS przypomniał sobie chyba wszystko jak odwiedził muzeum

użytkownik usunięty
Zartanxxx

Nie przypomniał, to że ktoś patrzy na swoje zdjęcie nie znaczy że sobie przypomni wszystko...

Właśnie ja myślałem że Bucky'ego uda się szybciej znaleźć a w AoU Flacon mówi Kapitanowi że żadnych postępów :)

użytkownik usunięty
kamilx98

No niestety :(

Zartanxxx

Na pewno wie już kim jest, ale nie sądzę żeby to było takie łatwe po tylu latach prania mózgu, żeby przypomnieć sobie wszystko. Jakby w "Civil War" Bucky pojawił się tak po prostu z "Hej Steve, już wszystko pamiętam, znowu jesteśmy kumplami" to nie sądzę, żeby ktokolwiek z widzów to kupił. :D

HiddenStone

Aż tak to nie ale przynajmniej wie już że Cap nie kłamał

Zartanxxx

raczej nie przypomni sobie , ze był jego kumplem. Moze wanda pokaze mu jego przeszlosc buckiemu.

marvelfan_filmweb

Buckiego mogliby do serialu wrzucić gościnnie i tam by mu SHIELD wszystko przypomniało.

użytkownik usunięty
barry5800

może w trzecim sezonie Agentów Tarczy dadzą go gościnnie a Czas Ultrona jest wspomniane przez Falcona że go szukali, myślę że trzeci sezon agentów może mieć dużo nawiązań do civil war więc niewykluczone że się pojawi :)

Wątpię. To jest zbyt ważny wątek, żeby dali to tak po prostu do serialu. Poza tym, gdyby SHIELD nawiązało kontakt z Buckym to od razu powiadomiliby Steve'a, który go przecież cały czas szuka. A nie mogą się spotkać wcześniej niż w "Civil War", bo to zbyt ważny wątek.
A Wanda jest już oficjalnie potwierdzona, że pojawi się w filmie, więc jestem ciekawa jej konfrontacji z WS.

użytkownik usunięty
HiddenStone

Też jestem ciekawy :) widziałaś nowe zdjęcia Scarlett Johansson ? też się świetnie prezentują jest i Crossbones :)

Z tego jak skończył się 2 sezon SHIELD wynika teraz raczej, że skupią się na formowaniu drużyny Secret Warriors bo mówili, że chcą w ramach SHIELD stworzyć grupę agentów z super mocami. Skye w komiksach była w Secret Warriors, więc pewnie o to chodzi. Może to będzie ten tajemniczy trzeci serial, który ma być emitowany w ABC poza Agentami SHIELD i Agentką Carter.

użytkownik usunięty
barry5800

Jeszcze Hydra wróci a kiedy trzeci sezon

Trzeci sezon rusza we wrześniu 2015, ma mieć 22 odcinki.
Skład Secret Warriors z komiksu:
Quake - (Daisy Johnson), czyli Skye.
Stonewall - (Jerry Sledge), syn złego Absorbing mana który był w serialu, miał super siłę itp.
Slingshot - (Yo Yo Rodriguez) - babka z nadludzką szybkością.
Manifold- (Eden Fesi), mutant z mocą teleportowania.
The Druid - (Sebastian Druid), czarownik.
Hellfire - (J.T. James), zdolności związane z ogniem.
Phobos - (Alexander Aaron), grecki bóg strachu, syn boga wojny Aresa. Moce w stylu Asgardczyków, plus wzbudzanie strachu u swoich ofiar.

Pewnie dodadzą też tego prądowego Inhumansa z którym Skye się zakumplowała. Szkoda mi śmierci Rainy, mam nadzieję, że jakoś jednak to przeżyła bo zrobiła się jakby dobra pod koniec.

A Dr.List przeżył w AoU? Czy nie pokazali? Bo jeśli przeżył to Ward będzie miał ciężko.

kamilx98

A nie załatwił go czasem iron man

kolo_103

zalatwil go iron man a struckera ultron ciekawe kto ma druga rekawice nieskonczonosci bo ta co ja ukradl thanos jest chyba falszywa co nie?

marvelfan_filmweb

Druga (na prawą rękę) jest w krypcie w Asgardzie, przynajmniej ostatnio była, bo wiemy, że Loki się tam panoszy i możliwe, że coś z nią zrobił. Thanos ma tą na lewą rękę. Niby dlaczego miałaby być fałszywa?

HiddenStone

nie wiem bo czesc ludzi niby pisze , ze ktoras z nich dwoch jest falszywa p.s scena po napisach w ant manie 2 wprowadza do civil war :D , ogladasz jessice jones ten nowy serial ?

marvelfan_filmweb

Marvel potwierdził, że są dwie Rękawice, ale nie było nic na temat tego, że jedna może być fałszywa.

Jeszcze nie zaczęłam oglądać.

HiddenStone

ok witaj w klubie , zaglosujesz jutro na moja 33 bitwe blade vs heimdall , napiszesz ile dni zostalo do premiery x menow apokalipsy ?

HiddenStone

Ja zacząłem pierwsze 2. Są ok. Ale lepiej nie traktować serialu jak Daredevil

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

nie fałszywa tylko bez kamieni jest

ok dzieki za profesjonalna odpowiedz jak thanos zdobedzie kamienie to sie wtedy okaze czy prawdziwa czy fałszywa i czy zadziała ?

użytkownik usunięty
kolo_103

Ultron załatwił Struckera

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

https://www.youtube.com/watch?v=C4UF1OFAc_g

Valarin

Nie mogę się doczekać tej sceny w całości.

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

Pytanie czy Zimowy już będzie po stronie Kapitana czy do tego dopiero dojdzie ? :D

Valarin

Dziwne byłoby gdyby nie był po jego stronie skoro przypomni sobie, że go znał i przyjaźnił się z nim w dzieciństwie. Nie wiadomo w którym momencie wróciła mu pamięć, czy to już w tej scenie jak go znajdą czy później.

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

No właśnie :) Czy w CW będzie jeszcze się z tym zmagał czy już będą przyjaciele.

ocenił(a) film na 9
Valarin

Wydaje mi się, że tak łatwo przeszłości (prania mózgu) nie zapomni i może to do niego wracać. Cóż przekonamy się.

ocenił(a) film na 9
amirta21

Po zwiastunie wnioskuje, że raczej od początku filmu Bucky będzie "dobry" :)

ocenił(a) film na 9
Valarin

Nie chodziło mi o to, że będzie zły, tylko, że może mieć coś w rodzaju stresu pourazowego :P

amirta21

Bracia Russo mówią, że właśnie będzie gdzieś pomiędzy Buckym z pierwszej części a Zimowym Żołnierzem.

ocenił(a) film na 9
amirta21

A to na pewno :) W zwiastunie to ciekawie wygląda. Niby wiem kim jesteś gościu, no znam Cię, ale...

ocenił(a) film na 9
barry5800

Wg mnie, jeżeli mieliby go wrzucić do jakiegokolwiek serialu, to najlepiej do Agentki Carter, gdzie mogli by pokazać.. .no właśnie jego niezbyt chlubną działalność po praniu mózgu. I zamiast trafić na ślad Capa, trafili by na niego...W SHIELD nie bardzo go widzę...

HiddenStone

Akurat dla mnie Wanda jest największą zagadką tego filmu.
Nie pajczek czy spór Stark-Rogers.
Ciekawy jestem też występu Visiona.

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

nie wiem czy Wanda ma taką moc, ona pokazuje lęki. może mu tam coś pokazać ale nie wszystko

paula0fm

Pokazywała im ich lęki, bo chciała ich osłabić, to nie znaczy, że tylko to potrafi xD Wanda ma zdolności manipulacji umysłowej: podprogowe sugestie, prowokowanie emocji... potrafi też "czytać" czyjeś myśli.
Z jakiegoś powodu jest bierze udział w wojnie domowej, zastanawiam się jaką odegra rolę.

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

Gdyby Bucky się opamiętał i stanął po stronie Rogersa to Iron Man musi dzwonić po
Hulka. Przypomnijcie sobie ich walke na ulicy coś pieknego.Steve i Bucky to byłby perfekcyjny duet. I teraz taka bardzo dynamiczna scena gdy razem próbują złapać cwaniakowatego Spider Mana i wkońcu im sie udaje pająk lezy kamera z jego perspektywy patrzy na zdyszany duet i już nie jest mu do śmiechu ( oczywiście Soldier w swojej masce i rozpuszczonych włosach) oby moja wizja się spełniła.

mateusz24_91

"Steve i Bucky to byłby perfekcyjny duet"
Och tak, poproszę! Nie mam na razie jednak pomysłu ile czasu chcą mu dać w filmie na dojście do siebie, pewnie na początku po odzyskaniu pamięci trochę się załamie i będzie dramatyzować, że nie jest godzien walki u boku Capa, ale mam nadzieję, że nie będą tego wątku przeciągać i niedługo znowu zobaczymy ich walczących ramię w ramię.

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

A właśnie, nie było coś, że Winter Soldier zabił ojca Tonego Starka? Coś tak kojarzę z Winter Soldier. To mogłoby troszkę skomplikować sytuację.

Putis_K

Jest taka spekulacja. Kiedy Zola pokazywał na ekranie działania Hydry była tam migawka z "wypadku" Howarda i jego żony i zaraz po tym akta z wzmianką o Zimowym Żołnierzu. W komiksie nic takiego nie było, ale jak wiadomo filmy idą własną drogą i możliwe, że stworzą taki wątek.

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

Tam było właśnie, że musieli się pozbyć tych którzy coś się domyślali i wtedy pokazali zdjęcia Starka, potem Furryego a na końcu Zimowego Żołnierza więc dla mnie to nie był przypadek. To może być kolejna kość niezgody między Starkiem a Capem. Kuuurde po obejrzeniu Zimowego Żołnierza bardziej oczekuję na Civil War niż oczekiwałem na Avangers 2. Avangersi strasznie nudni.

mateusz24_91

Jezu, ależ to by było epickie.

HiddenStone

Jak to mówił Rock ,,To brzmi realnie,to brzmi sensownie,,

HiddenStone

nawet o tym wcześniej nie pomyślałam, ale po tym jak to przeczytałam, zaczęłam sie zastanawiać i to brzmi bardzo prawdopodobnie :) i w ogóle podoba mi się bardzo ten pomysł :D A co do "Agentów TARCZY" to też myślę, że to zbyt ważny wątek w tej chwili, za to "Agentka Carter" to zupełnie inna sprawa, bo dzieje się w przeszłości i mogą robić co chcą tak właściwie, wiec liczę przynajmniej na nawiązanie do "stworzenia" Winter Soldiera :)

ocenił(a) film na 8
Aleksandra_Anastazja

Muszą, gdyż z tego co wywnioskowałem to właśnie Winter Soldier zabił Howarda Starka. Ale to powtarzam mój wniosek z obejrzenia Winter Soldier i może tak nie być. Także to chyba ważny wątek i dla Civil War, dla Capa i Starka, w końcu wiadomo, że Stark prawdopodobnie będzie chciał zabić Winter Soldiera a Cap przeciwnie. W każdym razie mogę się mylić.

Putis_K

Na takie nawiązania właśnie liczę w "Agentce Carter" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones