PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254275}

Ksiądz

Priest
5,9 68 625
ocen
5,9 10 1 68625
4,6 5
ocen krytyków
Ksiądz
powrót do forum filmu Ksiądz

orientuje się ktoś czy planują zrobić część drugą???

ocenił(a) film na 6
MartynaP89

SPOILER. na końcu filmu Ksiądz mówi ,że nie zabili królowej i słynne " Wojna dopiero się rozpoczyna",więc możemy się spodziewać co najmniej jeszcze dwóch części.zgaduję że następna to będzie znalezienie prawdziwego gniazda wampirów i zabicie królowej i obalenie władzy kościoła no i na dodatek wątek miłosny z tą Książówą ,a następna będzie o początkach księży i pewnie rozwinie się wątek zanim zaciągnęli głównego bohatera do spółki popaprańców i jakieś inne śmieszne rzeczy

ocenił(a) film na 7
ninith

Oby :)

ocenił(a) film na 8
ninith

A wiadomo w ogóle o jakichkolwiek zamiarach? kiedy by to nastąpiło, albo cokolwiek, co by potwierdziło, że ma w ogóle powstać następna część?

ocenił(a) film na 6
anna9750_1995

Kiedyś czytałem kilka razy, że nie ma szans na kontynuację z prostego powodu - po prostu film okazał się klapą.

ninith

Obalenie władzy Kościoła może być w trzeciej części.

MartynaP89

przyszłam zadać to samo pytanie :)

ocenił(a) film na 8
MartynaP89

Ja bym chętnie obejrzał. Retrospekcję na ten przykład, z pierwszej wojny z wampirami. Albo polowanie na królową, tylko żeby zatrudnili tych samych aktorów. Moim zdaniem idealnie wpasowali się w motyw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones