Elizabeth OlsenI

Elizabeth Chase Olsen

8,3
36 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Olsen

Nie uważacie, że ona i Maggie Gyllenhaal mogłyby zagrać siostry? Elizabeth jest do niej bardziej
podobna niż do bliźniaczek :P

irmerlin

Chyba oszalałeś(aś). Może podobieństwo jakieś tam niewielkie jest, ale na pewno nie takie duże jak do Mary-Kate i Ashley. Jak pierwszy raz ją zobaczyłem to pomyślałem, że to trzecia siostra-bliżniaczka, a dopiero potem ogarnąłem, że jest kilka lat młodsza. Natomiast co do siostry Jake'a Gyllenhaala to moim zdaniem jest szpetna i nie mogłem na nią patrzeć w The Dark Knight, za to Olsenki wszystkie bym zchrupał po kolei :)

Domisio

Ludożerca:P

irmerlin

właśnie też mi się tak skojarzyło jak oglądałem Oldboy'a.

irmerlin

Jeszcze do Very Farmigi. http://www.filmweb.pl/person/Vera.Farmiga

irmerlin

ta, tylko że o jakieś milliard dwieście milionów ładniejsza jest Elizabeth wiem co mówię

M0RiARTY

No wiadomo.

irmerlin

Moim zdaniem jest bardzo podobna do aktorki, która gra Thea Queen w "Arrow" (Willa Holland). Na niektórych zdjęciach są łudząco do siebie podobne tak, że pomimo, iż widziałam dzisiaj pierwszy film z udziałem Elizabeth, jak sobie weszłam na jej stronę tutaj na filmwebie, to myślałam, że już coś z nią oglądałam i przez następną godzinę rozkminiałam z kim może mi się kojarzyć...

użytkownik usunięty
irmerlin

Nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones