Elizabeth OlsenI

Elizabeth Chase Olsen

8,3
36 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Olsen
alex_29_filmweb

Sprawila sie dosc dobrze :)

Batus113

rewelacją tego filmu to była właśnie ona. Nie mówiąc o jej seksapilu:)

sztorm

Ktoś tu ma niegrzeczne myśli :)

Idealne wybrana moc i sceny dla tej postaci. Dali jej się rozwinąć i właśnie to zrobiła weszła na wyższy szczebel. Mi się bardziej podoba niż Scarlett Johannsson grającą Czarną Wdowe naprawde ;0

A co do seksapilu i wyglądu to makijaż i trocha pobrudzona twarz postarzają ją o 10l at :P
Natomiast wszystko inne w należytym porządku.

Batus113

dokładnie o wiele lepsza niż Czarna Wdowa, a co do seksapilu to z ciemnym makijażem na oczach w finałowej bitwie wyglądała przecudownie, a bardzo dziwnie już w tej scenie gdzie przedstawiali nowy skład avengers. miała za jasne brwi i tak dziwnie jakoś wyglądała

alex_29_filmweb

po senasie, była genialna :)

alex_29_filmweb

Ja to chcę widziec Ją w nastepnej czesci i jeszcze następnej :D

dopiero kilka dni temu skumałem że to te Siostry które grały w filmach z mojego dziecinstwa :P

Batus113

w Cw będzie, zobaczymy co potem, jednak nie mogę się nadal otrząsnąć po śmierci Pietro...

alex_29_filmweb

Przez tego dzieciaka ^^

A wiesz co. Ja ma taką fajną fabułe z nim w roli głownej.

Na przykład Thanos go ożywi bo dzierży na ręku tą całą rękawiczkę..
I się obruci przeciw Avengers. Zapewne zauważyleś ze nie ma takiego doswiadczenia na polu walki ?
Thanos by go tak wykoksił że by mu nawet Vision nie podskoczył a potem wojna między Witcher a Pietro

Batus113

wszystko byłoby dobre ale gdyby BYŁ, bardz spodobała mi się ta kreacja. Ale niestety nie spodziewam się zbyt wiele :(

alex_29_filmweb

Ja też ale cóż innego mogą wymyśleć ciekawego ? Coś na miare Avengersów. Nie mogą zrobić żadnych takich powtórek typu ''jestes zły i trzeba Ciebie zniszczyc '' To sie juz ludziom znudzilo. Pomysł na -wczesniej Przyjaciel teraz Wróg jest już opatentowany ale jeszcze ludziom się nie znudzil i co lepsze. Dalsze rozwniecie tego tematu pozwoli na duży sukces Marvela.

alex_29_filmweb

Oczywiście będą 2 częsci w jednej jak w przypadku Harrego Pottera

Batus113

wiem ze będą ale jako nie widze tego zmartwychwstania - a szkoda, chcialabym..

alex_29_filmweb

Thanos (chyba w komiksie) mial moc ozywiania. Potem zawladnalby jego umyslem jak loki w 1 czesci Naukowca i robin hooda ;P

Szkoda ze nie widzisz ;( kazdy jest inny i inaczej mysli a Ja nie bede Ciebie namawial na to abys myslala o tym jak ja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones