Maggie Q

Margaret Denise Quigley

7,3
7 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Q

Hej, założyłam dwa tygodnie temu bloga, na którym podaję najnowsze rzeczy ze świata
serialu Nikita, jak również nowości z życia Maggie (:
http://worldofmikita.blogspot.com/
Zapraszam (:

Vakme

Nie masz problemów z liczbą wejść przez tą literówkę w adresie? Tak tylko pytam. Serial nie przypadł mi do gustu, ale twój pomysł uważam za dobry. W polskim internecie niewiele jest fanowskich stron poświęconych serialom, a często się przydają osobom, które się interesują tematem.

Hatus

chodzi ci o "Mikita"? Szczerze, to o to mi chodziło - Michael + Nikita = Mikita. Ogólnie żałuję, że założyłam taki adres, "News from Nikita" byłby lepszy. Ale mówi się trudno (: A co do liczby wejść, to jest dość wysoka, wygląda na to, że w Polsce jednak dużo osób interesuje się serialem :D

Vakme

Fajna stronka, a Nikicie przyda się jak najwięcej rozgłosu. Może nie jest to światowy poziom, ale jak dla mnie rewelacyjna rozrywka. Ulubiony serial.

skinnerbx

Powiem ci, że te światowe poziomy są najczęściej nudne... Nikita jest również moim ulubionym serialem (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones