Paul Bettany

8,0
32 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

W porównaniu do książki film kiepski, chyba większość to stwierdzi... Ale postać Sylasa ratuje film, wnosi coś naprawdę mocnego;) Paul świetnie zagrał swoją rolę i za to mu chwała! :) Pzdr

Carolina_3

Całkowicie się z Tobą zgadzam :D To świetny aktor, a ci rozdmuchani mogą się schować...

Carolina_3

jak oglądałam po raz pierszy KOD [ bez czytania ksiązki] to sie go przestraszyłam ;D ale aktorstwo ma we krwi..widac to na ekranie :)

Carolina_3

Dopiero w "Kod Da Vinci" go zauważyłam,znakomicie tam zagrał,mnie też momentami przerażał.

Carolina_3

zgadzam się w 100% Paul to wspaniały aktor, bardzo go lubię ;)

dziewiona

* ale zdecydowanie wolę kiedy gra dobre charaktery xD

użytkownik usunięty
dziewiona

Paula Bettanny widziałam jedynie w Kodzie da vinci. Strasznie mi się tam spodobał. Jest niesamowity. Cholernie przystojny i wogóle. Tak, ratuje ten film.

Carolina_3

Moim zdaniem nawet Paul nie uratował tego filmu... Aktorzy zrobili co mogli, a i tak wyszła tandeta. No ale przynajmniej pokazał się w, hmm, całości...

zimmerblum

No jasne! Pokazał sie w całości. Przenośnie jak i zarówno dosłownie biczując sie przed krzyżem ;)

Carolina_3

zgadzam się to była najlepsza rola hmmm... psychopaty? nie wiem dokładnie jak to określić, ale zagrał cudownie!!!!!!!!!!

Carolina_3

tak samo jak McGregor ratuje `Anioly i demony`.

lizak50filmaniak

No tak, bez Paula film nie byłby taki udany, ale nie zgadzam się z opinią ze książka była lepsza. Książka to dopiero była tandeta!!

A co do McGregora, to mam dokładnie to samo zdanie ^^
Obaj postarali się jak mogli, i dzięki temu filmy są jakie są, ale bez przesady, nie "ratują" filmu, a raczej go "urozmaicają"... ^^

Carolina_3

Ja jednak jestem ciekawa jakby Paul Bettany zagrał Chartranda (tego blondyna co utknął z Robertem w archiwum) :)

użytkownik usunięty
Dark__Lady__

Chartrand i tak był fajnie zagrany:) A Paul jako Silas był po prostu niesamowity..film też mi się bardzo podobał

Carolina_3

Bardzo mi się podobała jego rola w "Kodzie...". Widać było jego emocje i ból na twarzy. Nie każdy tak potrafi... Paul jest świetny! Wielki szacun! :)

Carolina_3

i książka i film do niczego moim zdaniem, takie banalne.. ale Sylas to jest mocny akcent. zgadzam się że ratuje film!;) genialnie zagrana rola, nie każdy potrafi być tak wiarygodny!

albinosi maja czerwone oczy, czy tylko szczury-albinosy? bo nie wiem..;o
sylas czerwonych nie miał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones