Paul Bettany

8,0
32 943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

Choć przyznam że zagrał tam dość wymownie. Starał się nawet bardziej niż film był tego wart. No cóż, życzę mu jak najlepiej oby z dala od takich produkcji jak "Turysta". Czyli można powiedzieć że aktor pokroju Bettaniego powinien umiejętnie dobierać sobie role, tylko jest jeszcze taka kwestia a mianowicie trudno rozpoznać czy dany film jeszcze przed nakręceniem osiągnie sukces czy nie. Więc myślę każdy aktor trochę ryzykuje.

nudecroft

Moim skromnym zdaniem" Turysta " to spoko film a Paul ma w swoim dorobku i lepsze ( chociażby " Piękny Umysł" ) i gorsze ( np " Legion " ) role . A tak na marginesie to ja też jestem jego wielką fanką i mam nadzieję że jego kariera będzie się dalej rozwijać i że najciekawsze wyzwania aktorskie ma jeszcze przed sobą :)

Severussoholiczka

OK, też lubię Paula, dobry aktor :)

nudecroft

Masz całkowitą rację

Severussoholiczka

:) prawda :)

nudecroft

A co myślisz o jego żonie Jennifer Connelly ?

Severussoholiczka

Jest fajna :) Podoba mi się jej typ urody.

nudecroft

No ,śliczna jest

nudecroft

Fajnie by było jak by mi nie ucięło połowy posta :)

nudecroft

Ja Jennifer bardzo lubię jako aktorkę zwłaszcza od czasu " Pięknego Umysłu" :)

Severussoholiczka

To powiadasz że nadal są małżeństwem? Paul i Jennifer?

nudecroft

No pewnie

Severussoholiczka

I wyglądają na tak samo szczęśliwych ja na samym początku :)

Severussoholiczka

No to świetnie, życzę im najlepszego.

nudecroft

Ja też :) I ich dzieciaczkom :)

nudecroft

Naprawdę fajna z nich para

Severussoholiczka

Zobaczymy jak długo przetrwają razem :)

nudecroft

No , już 12 lat minęło w grudniu

Severussoholiczka

Ja liczę na więcej bo to fajna para będę im kibicować.

nudecroft

Ja też im kibicuję :)

Severussoholiczka

A i mała poprawka ;-) Dwanaście lat minęło w Nowy Rok :)

Severussoholiczka

Większość związków w Hollywoodzie rozpada się bardzo szybko a tylko niektóre są trwałe ale to takich związków jest niewiele.

nudecroft

Myślę że oni to są wyjątkiem od reguły

Severussoholiczka

Myślę że oni to są wyjątkiem od reguły ;-) W końcu bardzo się różnią a mimo to już tak długo są razem ;-)

Severussoholiczka

To dobrze, aby tak dalej.

nudecroft

Ja już nie wyobrażam sobie ich dwojga inaczej niż razem ;-)

Severussoholiczka

Też tak sądzę, udana para.

nudecroft

Bez dwóch zdań ;-) Już Cię lubię ;-)

Severussoholiczka

Dzięki ;)

nudecroft

Nie ma za co ;-) A teraz trochę z innej beczki. Który film z Paul'em lubisz najbardziej? Ja chyba " Kod Da Vinci " :) Chociaż w " Atramentowym sercu " , " Obłędnym rycerzu" czy " Panu i władcy ..." też mi się podobał;-) W sumie to trudno mi wybrać bo prawie w każdym filmie mnie zachwycał ;-) A już po tym co wyczyniał na planie" Bezwględnego Mortdecaia " to wszystkiego się można po nim spodziewać ;-) Chociaż w tym filmie to akurat on był jedynym plusem bo wypadł naprawdę genialnie a reszta to mu może co najwyżej buty czyścić ;-) A Ty co o tym myślisz?

Severussoholiczka

Dobre filmu podałaś z Paulem w roli głównej a jeśli chodzi o mnie to chyba "Pan i Władca na krańcu świata" : )
Jeszcze był film w którym Paul grał z Harrisonem Fordem nie pamiętam tytułu chyba to był Firewall.

nudecroft

Jednak dobrze zapamiętałaś ;-) Fajny był ten film tylko mnie ten Ford wkurzał:/ Kto to widział żeby taki podstarzały dziadek pokonał w walce o połowę młodszego i sprawniejszego fizycznie faceta ;-) A jeszcze wcześniej dowalił jedynemu mądrzejszemu z całej bandy terroryście ( poza Paulem oczywiście) czajnikiem ;-) A już o tym co wyczyniał z tym faksem i ipodem to nie wspomnę ;-)

Severussoholiczka

Chyba nie ma takiego filmu który byłby zupełnie pozbawiony błędów ; )

nudecroft

Co racja to racja

Severussoholiczka

Co racja to racja :) Ale ten jest tak naiwny że wręcz głupi ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones