Sophia Lillis

8,0
9 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Lillis

Czy tylko mi w "To" przypominała młodszą wersję Amy Adams? :)

Pewnie w drugiej części jako dorosłą Beverly zagra Amy..

zielak_4

Dokładnie tak, też od razu o niej pomyślałem.

zielak_4

Właśnie weszłam na jej stronę, żeby ogarnąć w jakich filmach jeszcze grała... a tu tylko dwa nowe filmy i szok, bo przecież ja ją skądś kojarzę. Teraz już wiem skąd. :D

użytkownik usunięty
zielak_4

To prawda. Mam taką nadzieję zresztą, że Amy zagra ją w 2 części :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jestem pewien, że jej nie zagra. Młoda gra 100 razy lepiej od Amy

zielak_4

A mi bardziej przypominała Felicity Jones

alfaomega2001

Felicity też trochę - z wyrazu twarzy ;) ale bardziej jednak Amy.

zielak_4

Z twarzy bardziej Ellen Page

kubanczyk5f_2

Zgadzam się Bardzo podobna do Ellen, ale bardziej zjawiskowa

alfaomega2001

Ona jest ruda, ma piegi a wam przypomina felicity? :) Albo amy adams? :)

zielak_4

Same here :D

Co więcej, za Wiki:
"Lillis had been also cast in the HBO's television series Sharp Objects, in which she would play younger role of Camille Preaker, originally played by Amy Adams"

Agus_21

Dobrze wiedzieć :) serial pewnie też obejrzę ;)

zielak_4

po To jestem w szoku jak bardzo są do siebie podobne

zielak_4

Mi także przypomina Rudą Scarlet Johanson jako Black Widow w filmach Marvel :D

radas1998

Dokładnie od początku seansu miałem skojarzenia z Scarlet.

niedobras

Gdzie wy tu scarlet widzicie? Inne rydy twarzy inne oczy wlosy plus piegi

zielak_4

Mnie mocno przypomina Ellen Page, nawet mimika podobna :)

zielak_4

A mi natomiast STRASZNIE przypominała taką aktorkę jak Radha Mitchell xD te rysy twarzy i jej uśmiech xD

xpozytywnax

Nie znam gościa :P

zielak_4

Ok , zgadzam się, podobna do Amy Adams. Jednak mi również przypomina młodą Megan Follows (grała rudowłosą Anię Shirley z Zielonego Wzgórza).

zielak_4

Miałem identyczne spostrzeżenie w trakcie seansu.

zielak_4

A mnie przypomina Kristen Wiig

Bialy_Pielgrzym

Mnie tez jakos Kristen wiig bardzo przypomina

Bialy_Pielgrzym

Mi też bardziej przypomina Kristen.

zielak_4

Mnie też bardzo przypomina młodego Bruce'a Willisa.

EternalViewer

Już raczej coś pomiędzy Mattem Demonem a młodym Pieczką.

zielak_4

Myślałem ze to Amy albo jej corka :)

zielak_4

Trochę tez Kristen Dunst

zielak_4

Baaardzo podobna

zielak_4

Dorosłą Beverly ma zagrać Jessica Chastain, więc niestety muszę brutalnie zakończyć wasze podniety

Devouer

Oj słabo
Niby coś podobna ale to nie to samo :c
Jessica jest zbyt... jej twarz po prostu wygląda zupełnie inaczej. Jedynym podobieństwem są jej włosy

Hrabia_Olaf

Kobiety z wyglądu jak dorastają bardziej się zmieniają. A Jesica też świetna aktorka.

Devouer

No właśnie.... Też mi jakoś nie pasuje zupełnie ta Jessica.

zielak_4

Mnie przypomina Elisabeth Olsen

zielak_4

Nie tylko Tobie :D
Wyglądają identycznie. Dzieli je tylko różnica wieku
Ale reżyser też to chyba zauważył bo dla osoby oglądającej „To” , która zauważyła te podobieństwo , uwaga sprzedawcy (u którego kupowali bandaże) dotycząca podobieństwa Baverly z okularami do Lois Lane , dziewczyny Supermana , którą w dwóch ostatnich filmach grała Amy Adams nie będzie przypadkowa =)

zielak_4

A ja widzę (nieżyjącego niestety) Jonathana Brandisa, który zresztą grał Billego w poprzedniej ekranizacji IT. Tak, wiem, ona dziewczyna, on chłopak, ale są dla mnie na tyle podobni, że sprawdzałam jej nazwisko, czy to nie jest jakaś rodzina...

kslawka

masz rację! o wiele trafniejsze wg. mnie skojarzenie, niż Amy Adams (które jest trafne samo w sobie). dzięki! :D

zielak_4

Jak dla mnie to jest podobna i do Amy jak i również do poniższej aktorki z którą mogła by zagrać siostrę w jakimś horrorze lub komedii dla odmiany:)

http://m.filmweb.pl/person/Rachel+Hurd+Wood-114802

Jest jeszcze odrobinę podobna a raczej podobny typ urody ma do tej laski:

http://m.filmweb.pl/person/Bryce+Dallas+Howard-125491

pozdrawiam:)

zielak_4

Raczej nie ma innej opcji ale wybór pewnie będzie inny.

zielak_4

Ellen Page caly seans IT mi ją przypominała

zielak_4

heheheh...też jak się dowiedziałam, że w kolejnej części bohaterowie są dorośli pomyślałam podobnie. Zastanawiałam się tylko czy będzie to Amy Adams czy Isla Fisher

zielak_4

Zdecydowanie młodsza wersja Amy Lou Adams. Rysy twarzy, kolor oczu, uderzająco podobne spojrzenie i ten sam uśmiech. Gdyby to ją właśnie zaangażowano ją do roli Beverly Marsh w kolejnej części "To", byłbym w stanie uwierzyć że jest to ta sama osoba. Warto zauważyć, że obie aktorki dzieli różnica wieku wynosząca 27 lat, co pokrywa się idealnie z fabułą sequelu.

Bl_Ink

Moim zdaniem właśnie rysy twarzy są komoletnie niepodobne. Nos zupełnie inny, całkowicie inny podbródek, może jedynie oczy podobne.

TwinPeaks_1990

Kompletnie* :)

zielak_4

Póki co gra młodą Amy w serialu "Ostre przedmioty" - polecam.

zielak_4

To i ja się podzielę swoimi spostrzeżeniami. Przypomina trochę Mię Farrow za czasów młodości. Nie do wiary ile można mieć skojarzeń z jedną osobą.

zimaa665321

A właśnie miałem pisać :D

zielak_4

To samo here :3

zielak_4

Moim zdaniem z twarzy a ogóle nie jest podobna do Amy. Jedynie kolor włosów się zgadza, ale to za mało. Z twarzy jest moim zdaniem podobna do Rebecci Hall.

zielak_4

Ja natomiast uważam, że przypomina młodą Couteney Cox. We 'Władcach Wszechświata' patrząc na Cox od razu pomyślałem o ich podobieństwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones